facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0 533 730 96 07
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Özer Vinç | Hizmetlerimiz ?

Özer Vinç olarak müşterimizden gelen kiralık vinç ihtiyaçlarını uzman ekip ve ekipmanımızla karşılarken; sorunsuz ve kaliteli çalışma prensibimiz çalışma alanında ki önceliğimizdir. 

,

Hiyap Kiralama

Özer Vinç | Hiyap Kiralama Özer Vinç ; olarak hiyap kiralama hizmetlerimiz bulunmakla birlikte, öncelikli ilkemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaktır. Sizler de en iyi hizmeti en hızlı şekilde almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.          

Devamı
,

İnşaat Saha Çalışmaları

Özer Vinç | İnşaat Saha Çalışmaları Özer Vinç kurulduğu günden bu yana Türk İnşaat Sanayii ve Ekonomi'sine katkı sağlamanın haklı gururunu taşımaktadır. Özer Vinç alanın da uzman personellerin inşaat sahalarında ki profesyonel çözümleriyle inşaat firmalarının kiralık vinçsektöründe ki öncü firması olmuştur. Kurulduğu günden bu yana güven ve dürüstlükten taviz vermeyen Özer Vinç kısa zaman da inşaat sektörünün de kiralık vinç konusunda en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir. İnşaat sahalarında kikolon dikme, çatı montajı, saha içerindeki malzemelerin taşınması, konteyner nakliyesi gibi ağır işlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.  

Devamı
,

Konteyner Taşımacılık

Özer Vinç | Konteyner Taşımacılık Özer Vinç ; olarak geniş araç parkurumuzda ki kiralık vinç araçlarımızlakonteyner taşıma, konteyner nakliye hizmeti vermekteyiz. Tokat ve çevresinde konteyner taşımaya uygun kiralık vinçlerimiz ile istenilen saat ve yere göre programlı, kaliteli ve güvenilirkonteyner nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Prefabrik yapıların montaj asamasında, inşaat şantiyelerinde verdiğimiz kiralık vinçhizmetlerimizin yanında konteyner nakliyesi, konteyner taşıma hizmetini de sunmaktayız.

Devamı
,

Vinç Taşımacılık Hizmeti

Özer Vinç | Vinç Taşımacılık Hizmeti Yükleme, boşaltma ve taşıma konularında kiralık hiyap ve mobil vinçlerle hizmet vermekteyiz. Endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması, bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı hizmeti bu alandaki diğer hizmetlerimizdir. Vincimizi, günlük, haftalık, aylık olarak kendi işlerinizde kullanmak için kiralayabilirsiniz.  12 metre vinci ile 5 tona kadar yük kaldırabilen vinçli kayarkasa aracımızın hizmetleri:  ATM Taşıma, Yerleştirme Totem levha & Tabela Taşıma, Dikme Kamyona yük yükleme veya boşaltma Ahtapot vinç ile aracı kurtarıcıya yükleme ve nakliye Yol yardım ve kurtarma çalışmaları Sepetli platform ile bina dış cephe temizliği Konteynır Taşımacılığı

Devamı
,

Forklift Taşıma

Özer Vinç | Forklift Taşıma Forkliftler, malzemelerin yükleme, boşaltma ve taşıma amaçlarıyla yoğun olarak fabrikalarda, işletmelerde,inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Bu işlevsel makinaların taşımacılığında firmaların en büyük çözüm ortağıyız. Forkliftlerinizi bulunduğu yerden rampa görevi gören kayar kasa ile kurtarıcı araç üzerine çekerek istediğiniz yere güven içinde ulaştırılmasını sağlamaktayız. Sanayinin her alanında, üretim ve hizmetin olduğu heryerde forkliftlere ihtiyaç vardır. Forkliftlerinizin nakliyesi için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bize ulaşmaktır.   • Fabrikalar ve forklift kiralama& satış firmaları arası nakliye işlemleri • Arızalanan forkliftlerin servis firmalarına nakli • Servis firmalarından fabrikalara nakli  

Devamı
,

İş Makinası Taşıma

Özer Vinç | İş Makinası Taşıma Her türlü iş makinasını kepçe, traktör, mini yükleyici, bekoloder, mini ekskavatör, bobcat, makas, personel yükseltici gibi inşaat alanlarında, zorlu arazi koşullarında, yol yapım çalışmalarında kullanılan bu makinaları ağır yük tonajlı kurtarıcı araçlarımız ile taşımaktayız.  

Devamı
Neler Yaparız | Özer Vinç | Tokat Vinç Kiralama
İzmir web tasarım firmaları